Logo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wielkopolskim

Poczuj radość, rozwiń dzieciom skrzydła!

Ocena 0/5

Rodziny zastępcze to zwykli ludzie robiący codziennie niezwykłe rzeczy.

Bądź jednym z nich!
Zostań rodziną zastępczą!

W Powiecie Grodziskim znajduje się 47 rodzin, które opiekują się 87 dziećmi. To wciąż za mało. Co roku trafia do nas od kilku do kilkunastu Postanowień Sądu o umieszczenie dzieci  w rodzinnej pieczy zastępczej. Potrzebujemy Cię! Jeśli zastanawiasz się czy zostać rodziną zastępczą, przyjdź do nas, porozmawiaj. Rozmowa z nami do niczego nie zobowiązuje, a może przyczynić się do czegoś bardzo ważnego, do podjęcia znaczących decyzji.

Jak zostać rodziną zastępczą?

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wielkopolskim zaprasza wszystkie chętne osoby. Nasi specjaliści wyjaśnią procedury rozpoczynające etap kwalifikacji i otoczą odpowiednim wsparciem. Warto omówić tą decyzję ze swoimi domownikami, by każdy  z nich czuł się z nią dobrze.

Zobowiązujemy się do przeszkolenia kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej, udzielimy możliwie jak najwięcej informacji o przyjmowanym dziecku oraz będziemy wspierać w rozwiązywaniu zgłoszonych przez rodzinę problemów. 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wielkopolskim jest czynne od poniedziałku do piątku od godziny 7.30 do godziny 15.30 przy ul. Żwirki i Wigury 1 62-065 Grodzisk Wielkopolski, informację  można uzyskać także pod numerem tel. 61 44 52 510 lub 61 44 52 524.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności